Febrisan® to skuteczny lek, zwalczający objawy przeziębienia i grypy.

Szaszetka do rozpuszczenia w gorącej wodzie

750mg paracetamolu

Działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo

strzałka kiedynek na opakowanie

Febrisan saszetka

strzałka kiedynek na opakowanie

10mg fenylefryny

Obkurcza błonę śluzową nosa i zatok, ułatwiając oddychanie

strzałka kiedynek na opakowanie

60mg witaminy C

uszczelnia naczynia krwionośne i wzmacnia odporność

Febrisan® to lek złożony z trzech aktywnych składników. Odpowiednia kombinacja paracetamolu, fenylefryny oraz witaminy C skutecznie zwalcza wszystkie objawy przeziębienia i grypy.

 

  • Gorączka - Febrisan

    Gorączka

  • Ból głowy - Febrisan

    Ból głowy

  • Ból gardła - Febrisan

    Ból gardła

  • Dreszcze - Febrisan

    Dreszcze

  • Bóle mięśniowe - Febrisan

    Bóle mięśniowe

Fenylefryna

Fenylefryna - Febrisan

Fenylefryna obkurcza naczynia krwionośne, zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa. W ten sposób udrażnia nos i likwiduje katar.

Witamina C

wiaminaC - Febrisan

Kwas askorbinowy (askrobowy), inaczej witamina C wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i jest naturalnym antyoksydantem. Witamina C, chociaż sama w sobie nie działa leczniczo, może przyczynić się do skrócenia czasu trwania choroby poprzez wzmocnienie układu odpornościowego.

Proste i szybkie przygotowanie

Zapomnij o trudnych do przełykania kapsułkach. Saszetki leku Febrisan® pozwalają Ci sporządzić smaczny, rozgrzewający napój.

  • Febrisan Krok 1

    Przygotuj kubek gorącej wody

  • Febrisan Krok 2

    Otwórz saszętkę leku Febrisan

  • Febrisan Krok 3

    Wsyp zawartość saszetki do kubka

  • Febrisan Krok 4

    Zamieszaj i ciesz się gorącym napojem

Febrisan video
 

Stosowanie leku Febrisan®

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin. Na dobę nie stosować więcej niż 4 saszetki, czyli 3 g paracetamolu, 240 mg kwasu askorbowego i 40 mg chlorowodorku fenylefryny.

Jedna saszetka co 4-6 godzin - Febrisan

Wystarczy jedna saszetka co 4-6 godzin

powyżej 12 roku życia - Febrisan

Można stosować u dzieci powyżej 12 roku życia

Zalety Febrisanu®

nie powoduje sennosci - febrisan
można pracować i jeździć samochodem - febrisan

Nie powoduje senności, otępienia i braku koncentracji, możemy pracować i jeździć samochodem.

Jest idealny do stosowania również w ciągu dnia, rozgrzewa ale nie działa napotnie. Nie zawiera kwasu acetylosalicylowego.

do stosowania w dzień i w nocy - Febrisan
nie zawiera kwasu acetylosalicylowego - Febrisan

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie?
Przeczytaj ulotkę dołączoną do leku

Pobierz ulotkę